Bireysel Depo Hizmeti - Senin Depon
sd-new-badge.png

Bireysel Depo

Pratik, uygun fiyatlı ve güvenilir bireysel depo aradığının farkındayız,
Senin Kişisel Depon’la senin yanındayız.

Evin Sana Kalsın!

Dolaplarınız doluysa ve garajda arabanız için yer yoksa aradığın yer Senin Depon’da!

Atmayın, Bireysel Depoda Saklayın!

Koyacak yer bulamadığın eşyaları atmana gerek yok. Senin Depon eşyaları güvenle tutmana ve istediğin zaman kolayca almana fırsat verir.

Çocukların eşyalarına yer bulunamıyor. Çözüm basit: Bireysel Depo

Büyük oyuncaklar, bebek arabaları ve araba koltukları, beşikler gibi tüm bu bebek eşyaları yer kaplar. Çocuklara yer açmak için eşyaları feda etmek zorunda değilsin

Hayat Sürprizlerle, Senin Depon Çözümlerle Dolu!

Eve dönüş yapacak üniversiteyi bitiren çocuğuna veya tam sana kafana uygun ev arkadaşına bir oda açmak gerekir. Peki eşyaları nereye koyacaksın? Senin Depon bu tip sürprizlere sana yer açacak pratik çözümlerle senin yanında.

Bireysel Depo Tipleri

Mutlu Müşterilerimiz

Eski evimde oldukça geniş ve uzun bir kitaplığım vardı. Taşındığım yeni evde maalesef bu kitaplığımı koyabileceğim bir yer yok. Bu kitaplığı atmak istemediğim için bir depo arayışına girdim. Arkadaşımın tavsiyesi ile SeninDepon firmasıyla görüştüm. Bana depolama konusunda üç farklı depo tipi sunuldu. Sundukları bu üç farklı depo tipi tercihinize göre her eşyayı depolayabilecek kapasitede. Buna benim kocaman kitaplığım da dahil.
tarafından Meltem C.
Yazar, Home Office Çalışan
Taşınan biri için en önemli şey eşyalarınızı koyabileceğiniz bir depo ve nakliyedir elbette. SeninDepon bu hususta sadece depolama ile değil aynı zamanda nakliye işlemleriyle de ilgileniyormuş. Taşınmanın verdiği stresle bir de nakliye derdiyle uğraşmadım. Yeni evimde koymaya yer bulamadığım eşyalarım SeninDepon’a güvenle taşındı. Üstelik motorsikletimi bile kışın güvenle saklayabiliyorum!
tarafından Mustafa E.
Mühendis
Şu anda oturduğum apartmandaki depo hiç temiz değil. Bu yüzden eşyalarımı koymaktan çekiniyordum. Bu esnada sosyal medyada SeninDepon ile karşılaştım ve sitelerinde belirttikleri ‘’temizlik’’ kriteri dikkatimi çekti. Ben de bir şans vermeye karar verdim. Bir deponun bu kadar temiz ve düzenli olmasını beklemiyordum işin aslı. Temizlik takıntısı olan birisi için cennet resmen.
tarafından Oya A.
Öğrenci
İşim gereği kısa dönemli İstanbul’a taşınmak zorunda kaldım. 6 aylık proje döneminde Ankara’da eşyalarımı koyabileceğim güvenli ve temiz bir depo araştırdığımda SeninDepon’la karşılaştım. Farklı depo seçenekleri ile bütçeme uygun şekilde kiralama yaptım. Şu anda eşyalarım SeninDepon güvencesinde ve içim oldukça rahat.
tarafından Seda Ö.
Proje Koordinatörü
Evraklarımızı ve klasörlerimizi kısa dönemli depolamak için en doğru çözümün SeninDepon olduğunu biliyoruz. Yardımsever ve güler yüzlü SeninDepon personeli uygun fiyatlarla mükemmel hizmeti sunuyor. Herkese tavsiye ederim.
tarafından Serhat T.
Yeminli Mali Müşavir
Bir avukat olarak önemli dosyalarımı her zaman özel yerlerde tutmuşumdur. Avukatlık mesleği özü itibariyle eski dokümanların ve belgelerin saklanmasını gerektiren bir meslektir. Biz, Ankara’nın en büyük avukatlık ortaklığı firmalarından biri olarak geçmiş yıllara ait evraklarımızı güvenli ve aynı zamanda kolay erişilebilir bir yerde depolamaya karar verdiğimizde karşımıza SeninDepon çıktı. Hem Çankaya’da olması hem de güvenlik sistemleri ile 7/24 korunması bizim için oldukça mühim.
tarafından Harun O.
Avukatlık Ortaklığı

Bireysel Depo Kiralama Hizmeti

Bireysel depo kiralama istenilen her türlü eşyanın kuru, temiz ve güvenilir bir ortamda, korunaklı bir şekilde saklanmasına imkân veren bir hizmettir. Bireysel depo kiralama hizmetinden yararlananlar kendi kişisel depolama birimlerine ev eşyalarından fazla giysilere kadar pek çok farklı nesneyi koyabilirler. Kişisel eşyalarınızın maddi ve manevi değeri olabileceğinin bilincindeki Senin Depon tüm müşterilerinin eşyalarını en uygun şartlarda depolar. Bu kapsamda farklı özelliklere ve boyutlara sahip depo türleri ile ihtiyaca yönelik çözümler sunar. İhtiyacınız her ne olursa olsun Senin Depon’da doğru boyutta depolar ile eşyalarınızı saklama imkânına sahipsiniz.

 

Bireysel depo kiralamanın paha biçilemez bir hizmet haline gelmesinin birçok farklı nedeni vardır. İnsan hayatında sürekli değişen olaylar ve yaşam tarzı değişiklikleriyle birlikte bireysel depo kiralama kısa ya da uzun vadeli mükemmel bir çözüm haline gelebilir. Boşanma durumunda yeni bir hayat kurulana kadar eşyalar bireysel depolarda saklanabilir. Bir aile yakınının vefatının ardından maddi ya da manevi değeri olan eşyalar için bireysel depo kiralama etkili bir çözümdür. Bunların yanı sıra koleksiyon sahipleri topladıkları spor kartlarını, çizgi romanları, oyuncak arabaları ya da farklı eşyaları bireysel depolarda güvenli bir şekilde saklayabilirler.

 

Bireysel depo kiralama hizmeti alırken önce ihtiyaçlar doğrultusunda depo tipi seçilir. İletişim bilgilerinin yer aldığı formun Senin Depon’a ulaşmasıyla birlikte satış danışmanı müşteri ile iletişime geçer. Fiyat bilgisi, kullanım koşulları, sunulan hizmetler, ek hizmetler ve diğer detaylar hakkında bilgilendirme yapılır. Kolay ve güvenilir ödeme yöntemleri aracılığıyla ödeme gerçekleştirilir.  Daha sonra kiralanan depoya ait anahtar teslimi yapılır.

 

Bireysel depo kiralama tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son zamanlarda giderek popülerleşen hizmetlerdendir. Bireysel depo kiralama hizmetlerine duyulan ihtiyaç pek çok nedene bağlı olarak her geçen gün artmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde depolama hizmeti sıklıkla tercih edilir. Bireysel depo kiralamadan genellikle ev eşyalarının depolanması amacıyla yararlanılır. Gerek artık kullanılmayan gerek manevi değeri yüksek eşyaların güvenli bir şekilde saklanabilmesi bireysel depo kiralama ile mümkündür. Diğer yandan farklı sürelerde şehir ya da ülke değişikliği yapması gereken kişiler eşyalarını bireysel depolarda saklayarak ucuz, etkili, güvenli ve pratik bir çözümden yararlanmış olurlar.

Bireysel depo kiralama, şehir ya da ülke dışında bulunulması gereken sürede yalnızca eşyaların barındırılması için içerisinde yaşanmayan bir eve yalnızca kira ödemekle kıyaslandığında son derece ekonomik bir hizmet olarak ön plana çıkar. Böylece şehre ya da ülkeye geri dönüldüğünde eşyalar teslim alınarak yeniden kullanılmaya başlanabilir.

Diğer yandan taşınma sürecinde tadilat gerektiren durumlarda da bireysel depo kiralama hizmetinden faydalanılarak tadilat sürecinde eşyaların bireysel depoda saklanması tercih edilebilir. Tadilat sürecinin tamamlanmasının ardından eşyalar güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılabilir.

Bireysel depo kiralama hizmetinden kısa ya da uzun vadeli olarak yararlanmak mümkündür. Ancak talep edilen hizmet süresi her ne olursa olsun mutlaka sözleşme imzalanmalıdır. Kişisel depolama gereksinimleriniz için bireysel depo kiralama hizmetinden faydalanarak ev eşyalarınızı, mevsimlik eşyalarınızı, koleksiyonlarınızı ve daha birçok farklı eşyayı ve malzemeyi istediğiniz süre boyunca uygun fiyatlarla depolayabilirsiniz. Yalnızca kullandığınız alan için ödeme yapmanız ekonomik açıdan önemli bir avantaj sağlar. 7/24 güvenlik sağlanması her tür eşyanın ve malzemenin uygun koşullarda ve herhangi bir riskle karşı karşıya kalınmadan depolanabilmesi anlamına gelir. Senin Depon yaşam alanınız ve eşyalarınız ile olan ilişkinizi yeniden tanımlar. Böylece hayatınızı dağınıklıktan uzak, tasarruflu ve konforlu bir şekilde yaşamak için dilediğiniz zamana ve imkâna sahip olursunuz.

 

Ankara Kiralık Depo

Her geçen yıl kişisel alanlarımız daralıyor. Sürekli artan eşyaların dağınıklığı, düzenli ve keyif veren alanlara sahip olmanın önünde önemli bir engel haline geliyor. Ankara kiralık depo hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için pratik, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmetler sunan Senin Depon nadiren kullanılan öğelerle etkili bir şekilde başa çıkmaya yardımcı olarak dağınıklığın neden olduğu zorlukların ortadan kaldırılmasına katkıda bulunuyor. Bu kapsamda müşterilerine bireysel depo kiralayabilecekleri, kişisel eşyalarını ya da ev eşyalarını depolayabilecekleri güvenli ve kolay erişilebilir alternatifler sunuyor.

Senin Depon’da Tip A, Tip B ve Tip C olmak üzere 3 farklı tip depo vardır. Tip A depoların eni 200 cm, boyu 300 cm, yüksekliği ise 220 cm’dir. Tip A depoların arkadaki ve yanlardaki depo hücreleri arasında hareketli paravanlar bulunur. Bu paravanların kaldırılmasıyla, depolama alanının genişletilmesi mümkündür. Bu özellik Senin Depon müşterilerine farklı ihtiyaçlarını karşılayacak özellikte depoya sahip olma imkânı verir. 

Eni 190 cm, boyu 300 cm ve yüksekliği 290 cm olan Tip B depolar, Tip A depolardan daha yüksek olması nedeniyle yüksek tavan ihtiyacı olması durumunda tercih edilebilir. Özellikle malzemelerin yüksek raf sistemleriyle depolanması noktasında etkili bir çözüm olarak ön plana çıkarlar.

200 cm ene, 300 cm boya ve 450 cm yüksekliğe sahip olan Tip C depolar çok yüksek tavanları ile özel ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmışlardır. Standart dışı yükseklikteki ürünler Tip C depolarda güvenli bir şekilde saklanabilirler.

Senin Depon tüm depo tiplerine yönelik depo kiralama hizmetlerinde; ısı ve nem kontrolü, hizmete dahil sigorta, kısa dönem kiralama imkânı, nakliye desteği, 7/24 güvenlik, müşteri temsilcisi desteği, böceklenmeye karşı düzenli ilaçlama ile yangına, su baskınlarına ve depreme karşı önlemler gibi ayırt edici bir hizmet deneyimi yaşanmasını sağlar.

 

Ucuz Depo Kiralama Ankara

Ucuz depo kiralama Ankara ve diğer illerimizde çeşitli eşyaların saklanması noktasında önemli bir avantaj sağlar. Depo kiralama ister kişisel ister iş ihtiyaçlarınız için olsun eşyaların depolanması için ekonomik ve pratik bir alternatiftir.

Giysilerinize gardıroplarınızda yer bulamıyorsanız bireysel depolama ile evinizde kendinize daha fazla yer açabilirsiniz. Koyacak yer bulamadığınız eşyalarınızı elden çıkarmanız gerekmeden Senin Depon’da güvenli bir şekilde tutabilir ve istediğiniz zaman kolayca elden çıkarmak istemediğiniz eşyalara erişim sağlayabilirsiniz.

Senin Depon Ankara’nın pek çok ilçesine yakın konumu sayesinde kolay ulaşım ve eşyaların kolay nakliyesi imkânını sağlar. Yüksek depo kira bedelleri ödemek zorunda kalmadan ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Saklamak istediğiniz eşyaların miktarına ve boyutuna göre depo seçimi yapabilirsiniz. Anahtarı yalnızca sizde bulunan deponuzda güvenli Senin Depon hizmetleri sayesinde risksiz bir çözümün keyfini sürebilirsiniz.

Bireysel depo fiyatları; hangi tip deponun tercih edildiği ve ne kadar süreyle kiralama hizmeti alınacağı gibi bazı etkenlere bağlı olarak belirlenir. Tüm depolama gereksinimlerinizi karşılayacak en uygun alternatifleri öğrenmek için Senin Depon ile Pazartesi – Cumartesi günleri 10.00 – 19.00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Kiralık depo hizmeti kapsamında depolanması uygun olmayan eşyaların ve malzemelerin neler olduğunu öğrenebilir, yetkili personellerden aldığınız bilgiler doğrultusunda hizmet öncesi ve sonrası süreçte konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak