Hakkımızda Bilmek İstedikleriniz Sayfamızda - Senin Depon

Hakkımızda

Senin Depon: Temiz, Merkezi, Güvenilir…

Senin Depon’da istediğin eşya, ürün veya evrağı temiz, merkezi ve güvenilir bir yerde depolamanı sağlıyoruz.

Depolama ihtiyacı olan bireysel veya kurumsal müşterilerimize temiz, merkezi ve güvenilir bir yerde depolama hizmetini sağlamak için 2020 yılında Senin Depon adıyla var olduk. Neden Senin Depon dedik? Çünkü bu depoda araştırmalarımız ve anketlerimiz sonucu en çok istenilen özellikler sağlanarak, her şey Senin için düşünüldü. Senin Depon ilk etap olarak 1450 m2 taban alanında 3 farklı tip seçeneği olan 165 depo ile hizmetinize hazır hale getirildi ve aynı lokasyonda 4080 m2 taban alanında 700 depo ile hizmetinize devam etmeye hazırlanıyor. Senin Depon sayesinde ev eşyaları, mağaza ürünleri, muhasebe veya avukat evrakları gibi pek çok depo ihtiyacı doğuracak, yer aranan nesnelere yer açıyoruz, müşterilerimizi yer arama telaşından kurtarıyoruz. Her türlü güvenlik ve temizlik önleminin alındığı depo kiralama alternatiflerimizle depolama derdi bitiyor, Senin Depon devri başlıyor!”

Mutlu Müşterilerimiz

Eski evimde oldukça geniş ve uzun bir kitaplığım vardı. Taşındığım yeni evde maalesef bu kitaplığımı koyabileceğim bir yer yok. Bu kitaplığı atmak istemediğim için bir depo arayışına girdim. Arkadaşımın tavsiyesi ile SeninDepon firmasıyla görüştüm. Bana depolama konusunda üç farklı depo tipi sunuldu. Sundukları bu üç farklı depo tipi tercihinize göre her eşyayı depolayabilecek kapasitede. Buna benim kocaman kitaplığım da dahil.
tarafından Meltem C.
Yazar, Home Office Çalışan
Taşınan biri için en önemli şey eşyalarınızı koyabileceğiniz bir depo ve nakliyedir elbette. SeninDepon bu hususta sadece depolama ile değil aynı zamanda nakliye işlemleriyle de ilgileniyormuş. Taşınmanın verdiği stresle bir de nakliye derdiyle uğraşmadım. Yeni evimde koymaya yer bulamadığım eşyalarım SeninDepon’a güvenle taşındı. Üstelik motorsikletimi bile kışın güvenle saklayabiliyorum!
tarafından Mustafa E.
Mühendis
Şu anda oturduğum apartmandaki depo hiç temiz değil. Bu yüzden eşyalarımı koymaktan çekiniyordum. Bu esnada sosyal medyada SeninDepon ile karşılaştım ve sitelerinde belirttikleri ‘’temizlik’’ kriteri dikkatimi çekti. Ben de bir şans vermeye karar verdim. Bir deponun bu kadar temiz ve düzenli olmasını beklemiyordum işin aslı. Temizlik takıntısı olan birisi için cennet resmen.
tarafından Oya A.
Öğrenci
İşim gereği kısa dönemli İstanbul’a taşınmak zorunda kaldım. 6 aylık proje döneminde Ankara’da eşyalarımı koyabileceğim güvenli ve temiz bir depo araştırdığımda SeninDepon’la karşılaştım. Farklı depo seçenekleri ile bütçeme uygun şekilde kiralama yaptım. Şu anda eşyalarım SeninDepon güvencesinde ve içim oldukça rahat.
tarafından Seda Ö.
Proje Koordinatörü
Evraklarımızı ve klasörlerimizi kısa dönemli depolamak için en doğru çözümün SeninDepon olduğunu biliyoruz. Yardımsever ve güler yüzlü SeninDepon personeli uygun fiyatlarla mükemmel hizmeti sunuyor. Herkese tavsiye ederim.
tarafından Serhat T.
Yeminli Mali Müşavir
Bir avukat olarak önemli dosyalarımı her zaman özel yerlerde tutmuşumdur. Avukatlık mesleği özü itibariyle eski dokümanların ve belgelerin saklanmasını gerektiren bir meslektir. Biz, Ankara’nın en büyük avukatlık ortaklığı firmalarından biri olarak geçmiş yıllara ait evraklarımızı güvenli ve aynı zamanda kolay erişilebilir bir yerde depolamaya karar verdiğimizde karşımıza SeninDepon çıktı. Hem Çankaya’da olması hem de güvenlik sistemleri ile 7/24 korunması bizim için oldukça mühim.
tarafından Harun O.
Avukatlık Ortaklığı

Compare listings

Karşılaştırmak