Kurumsal Depo Hizmeti - Senin Depon
sd-new-badge.png

Kurumsal Depo

Kurumsal Depo; çeşitli sektörlerden firmalara ve meslek uzmanlarına özel her türlü depolama ihtiyacına dönük kurumsal çözümlerle dolu…

Avukatlar için yer bulunamayan ancak saklanması gereken kıymetli dava dosyaları…

Mali müşavirler için güvenilir bir yerde tutulması önemli olan muhasebe defterleri…

Mağaza sahipleri için vitrinde veya mağazada yer açılamayan beyaz eşyalar, küçük ev aletleri veya mobilyalar…

Senin Kurumsal Depon sizin ve firmanız için var!

Uygun Fiyatlı Stoklama ile Maliyetleri Azalt

Tüm mağaza sahipleri için ürün depolaması büyük bir problem. Senin Depon mağaza sahiplerinin artan stok maliyetini en aza indiriyor, işverenler hem ürünlerini güvenli bir depoda tutuyor hem de tasarruf ediyor.

Esnek Kiralama

Senin Depon’da Kısa Dönem Kiralama hizmeti sayesinde firma sahiplerinin uzun dönemli kiralama ve taahhüt problemini ortadan kaldırıyoruz.

Ulaşılabilir ve Zamandan Tasarruf Ettiren Depo Anlayışı

Mesai saatleri içerisinde depona ziyaret edebilir, mevcut ürünleri çıkarabilir veya yeni ürünleri depolayabilirsin.

Ürünlere Yerimiz Var, Endişeye Yer Yok!

Senin Depon’a getirdiğin ürün veya evrağın öneminin farkındayız. Merak etme, güvenlik önlemlerimiz sayesinde endişeye yer yok!

Depo Tipleri

Mutlu Müşterilerimiz

Eski evimde oldukça geniş ve uzun bir kitaplığım vardı. Taşındığım yeni evde maalesef bu kitaplığımı koyabileceğim bir yer yok. Bu kitaplığı atmak istemediğim için bir depo arayışına girdim. Arkadaşımın tavsiyesi ile SeninDepon firmasıyla görüştüm. Bana depolama konusunda üç farklı depo tipi sunuldu. Sundukları bu üç farklı depo tipi tercihinize göre her eşyayı depolayabilecek kapasitede. Buna benim kocaman kitaplığım da dahil.
tarafından Meltem C.
Yazar, Home Office Çalışan
Taşınan biri için en önemli şey eşyalarınızı koyabileceğiniz bir depo ve nakliyedir elbette. SeninDepon bu hususta sadece depolama ile değil aynı zamanda nakliye işlemleriyle de ilgileniyormuş. Taşınmanın verdiği stresle bir de nakliye derdiyle uğraşmadım. Yeni evimde koymaya yer bulamadığım eşyalarım SeninDepon’a güvenle taşındı. Üstelik motorsikletimi bile kışın güvenle saklayabiliyorum!
tarafından Mustafa E.
Mühendis
Şu anda oturduğum apartmandaki depo hiç temiz değil. Bu yüzden eşyalarımı koymaktan çekiniyordum. Bu esnada sosyal medyada SeninDepon ile karşılaştım ve sitelerinde belirttikleri ‘’temizlik’’ kriteri dikkatimi çekti. Ben de bir şans vermeye karar verdim. Bir deponun bu kadar temiz ve düzenli olmasını beklemiyordum işin aslı. Temizlik takıntısı olan birisi için cennet resmen.
tarafından Oya A.
Öğrenci
İşim gereği kısa dönemli İstanbul’a taşınmak zorunda kaldım. 6 aylık proje döneminde Ankara’da eşyalarımı koyabileceğim güvenli ve temiz bir depo araştırdığımda SeninDepon’la karşılaştım. Farklı depo seçenekleri ile bütçeme uygun şekilde kiralama yaptım. Şu anda eşyalarım SeninDepon güvencesinde ve içim oldukça rahat.
tarafından Seda Ö.
Proje Koordinatörü
Evraklarımızı ve klasörlerimizi kısa dönemli depolamak için en doğru çözümün SeninDepon olduğunu biliyoruz. Yardımsever ve güler yüzlü SeninDepon personeli uygun fiyatlarla mükemmel hizmeti sunuyor. Herkese tavsiye ederim.
tarafından Serhat T.
Yeminli Mali Müşavir
Bir avukat olarak önemli dosyalarımı her zaman özel yerlerde tutmuşumdur. Avukatlık mesleği özü itibariyle eski dokümanların ve belgelerin saklanmasını gerektiren bir meslektir. Biz, Ankara’nın en büyük avukatlık ortaklığı firmalarından biri olarak geçmiş yıllara ait evraklarımızı güvenli ve aynı zamanda kolay erişilebilir bir yerde depolamaya karar verdiğimizde karşımıza SeninDepon çıktı. Hem Çankaya’da olması hem de güvenlik sistemleri ile 7/24 korunması bizim için oldukça mühim.
tarafından Harun O.
Avukatlık Ortaklığı

Çeşitli sektörlerden firmaların ve meslek uzmanlarının farklı türlerdeki depolama ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kurumsal depo hizmetleri sağladığı kapsayıcı çözümlerle büyük ilgi görmektedir.  Avukatların saklamak zorunda olduğu dava dosyaları, mali müşavirlik hizmetleri açısından güvenilirliği sağlanması gereken muhasebe defterleri, perakende sektöründe vitrinlerde ya da mağazalarda yer temin edilemeyen mobilyalar, beyaz eşyalar, küçük ev aletleri ve daha çok fazlası için yer bulamama sorunu kurumsal depo kiralama hizmeti ile ortadan kalkıyor.

Senin Depon eşyalarının gerek bir kısmını gerek tamamını güvenli bir ortamda depolama gereksinimi duyan işletmelere profesyonel ve sigortalı depo kiralama hizmetlerinden yararlanma imkânı sunuyor ve özelleştirilebilen depo kiralama hizmet kapsamı ile iş ortaklarının memnuniyetini sağlama odağında çözümlerini şekillendiriyor.

 

Senin Depon Farkıyla Kiralık Kurumsal Depo

Kurumsal depolar işletmelere malzemelerinin depolanması için özel çözümler sunarlar. Ankara’nın birçok ilçesine yakın konumda bulunan kiralık depolara eşyaların nakliyesi son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Raf depolama sistemi ile depolama yapan kurumlara ideal depolama alanı sağlanır. Farklı tiplerdeki depolarda ihtiyaçlara yönelik olarak sunulan ek hizmetler kiralık depo sözleşmesine dahil edilebilir. Kiralanan deponun güvenliği, nakliye desteği, saklanan eşyaların sigortalanması gibi hizmetlerle ilgili olarak bilgi almak için Senin Depon ile iletişime geçebilir, Pazartesi – Cumartesi günleri 10.00 – 19.00 saatleri arasında bilgi edinebilirsiniz.

Kurumsal depo fiyatları belirlenirken depo boyutu, deponun sahip olduğu özellikler, konumu ve kiralama süresi gibi birçok farklı etken eş zamanlı olarak değerlendirilir. Siz de ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun özelliklere sahip depoyu kiralamak için Senin Depon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Kurumsal Depo Kiralama

Eşya depolama çoğu kişinin düşündüğü gibi yalnızca ev ve ofis eşyaları söz konusu olduğunda ihtiyaç duyulan bir hizmet olmakla sınırlı değildir. Hem bireysel hem kurumsal olarak ihtiyaç duyulan pratik depolama çözümlerinin üst düzey kalitede ve güvenilir olması zorunludur.

İşinize başladığınızda ya da operasyonunuzu büyüttüğünüzde, ürünlerinizin ya da envanterlerinizin depolanması için sahip olduğunuzdan daha geniş alanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda kurumsal depo kiralama hizmetleri devreye girer. Bu tür alanlar ürünlerin ve malların depolanması, dağıtımı ve benzeri ihtiyaçlar için kullanılabilir.

Günümüzde tüm mağaza sahipleri için büyük bir problem olan ürün depolaması kurumsal depo kiralama hizmetleri ile uygun fiyatlı stoklama ile maliyetler azaltılabilir. Böylece mağaza sahipleri artan stok maliyetlerini en aza indirebilirler. Ürünlerini güvenli bir depoda tutma imkânının yanı sıra tasarruf etme avantajından da yararlanabilirler.

Kısa dönem kiralama hizmeti sayesinde firma sahiplerinin uzun dönem kiralama ve taahhüt problemi de ortadan kaldırılmış olur. Kurumsal depo kiralama yapanlar mesai saati içerisinde depolarını ziyaret edebilirler, mevcut ürünlerini çıkarabildikleri gibi yeni ürünlerini depolayabilirler. Ulaşılabilirliğin üst seviyede olduğu bu hizmet sayesinde zamandan da tasarruf edebilirler.

Kurumsal depo kiralama hizmeti kapsamında sunulan yüksek güvenlik önlemleri sayesinde kendileri için son derece olan ürünleri ve evrakları rahatlıkla barındırabilirler. Depo kiralanmak istenilen süre boyunca geçerliliğini koruyan depo kiralama sözleşmesi ile tüm eşyalar kiralama süresi dahilinde koruma altına alınır. Senin Depon’un üst düzey güvenlik önlemleri ve alarm sistemleri ile korunan özel bir depo kiralama alanındaki depolar rutubetsiz, küf barındırmayan,  böceklenmeye karşı ilaçlanmış,  ısıya ve soğuğa dayanıklı olma özellikleri ile her tür eşyanın güven içerisinde saklanmasına imkân verir.

 

Ucuz Depo Kiralama

Depo kiralama sayesinde işletmeler tüm fazlalıklarından kurtulabilirler. Gereksiz ya da sık kullanmadıkları eşyaları için uygun bir çözüm olan depo kiralama hizmetleri sayesinde işletmelerinde çok daha geniş alanlar yaratabilirler.

Ucuz depo kiralama, bu hizmetten yararlanmak isteyen firma sahipleri için yüksek fayda sağlayan bir hizmettir. Ucuz depo kiralama imkânının yanı sıra sunulan hizmetlerin kaliteli olması Senin Depon’un bu kadar sık tercih edilmesinin en önemli nedenidir. Tip A, Tip B ve Tip C depoları ile farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik esnek çözümler ile Ankara’da hizmet veren Senin Depon ile web sitesi ve iletişim bölümündeki telefon numaraları üzerinden iletişim kurmak mümkündür. Böylece ihtiyaçlarınıza en uygun depoyu kiralamak için yeterli teknik bilgiye sahip olabilirsiniz.

Depo kiralama hizmeti alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; depo içerisinde yer alacak eşyaların çalınmaması, hasar görmemesi, herhangi bir nedenle bozulmaması ve karışmaması için sözleşmeli ve sigortalı kurumsal işletmelerle çalışılmasıdır. Senin Depon kurumsal ve bireysel müşterilerine sunduğu üst seviye hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini üst noktaya taşımaya özen göstermektedir.

 

Ankara Kurumsal Depo Kiralama

Ankara kurumsal depo kiralama hizmetlerinden yararlanmak eşyalarınızın tam güvenlik altında olmasına imkân verir. 3 farklı tip depo arasından ihtiyaçlara en uygun depo tipi seçilebilir.

Tip A depolar 200 cm en, 300 cm boy ve 220 cm yüksekliğe sahiptir. Tip A depolar arkadaki ve yanlardaki depo hücreleri arasındaki hareketli paravanlar kaldırılarak genişletilebilen tek depo tipi olma özeliğine sahiptir. Bu sayede ihtiyaç duyulan farklı ebatlardaki depoya ulaşılabilir.

190 cm en, 300 cm boy ve 290 cm yüksekliğe sahip olan Tip B depolar, Tip A depolardan farklı olarak 70 cm ekstra yüksekliğe sahiptirler. Aynı zamanda yüksek tavan ihtiyacının karşılanmasını sağlayacak bir tasarımları vardır.  Tip B depolar bu özelliklerinden dolayı yüksek raf sistemleri yerleştirilmesi yoluyla evrak ve malzeme depolamaya uygun bir hale getirilebilirler.

Tip C depolar 200 cm en, 300 cm boy ve 450 cm yüksekliğe sahip olurlar. Çok yüksek tavanlı bu depolar, özel ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmıştır. 450 cm’lik tavan yüksekliği, standart dışı yükseklikte ürünlerin Tip C depolarda saklanması mümkündür. Ayrıca raf sistemi ile depolama yapan kurumlar için ideal bir depo çözümü olma özelliğine sahiptir.

Depo kiralama hizmetlerinden yararlanmak, depo satın alımının getirdiği mali yüklerden kurtulmayı sağlar. Ayrıca konuma, boyuta ve temel gereksinimlere göre seçim yapma imkânı depo kiralama çözümlerinde çok daha fazladır. Böylece depo kiralama hizmeti alan işletmeler gereksinimlerini çok daha ekonomik fiyatlarla ve tamamen ihtiyaçlarına uygun depo tipini seçerek karşılama ayrıcalığını yaşarlar.

Depo kiralama hizmeti kapsamında ısıtma, soğutma, güvenlik, böceklenmeye karşı ilaçlama ve diğer pek çok önemli unsur Senin Depon tarafından yerine getirilir. Bu da işletmelerin üzerindeki operasyonel yükü minimize ederek hem zamandan hem maliyetlerden tasarruf etmeyi sağlayan önemli bir etken haline gelir.

Senin Depon kiralık depo hizmetlerinden yararlanan tüm müşteriler, 7/24 güvenlik ile ısı ve nem kontrolü sağlanan aynı zamanda ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılayabilecek özelliklere sahip depoları kullanabilirler. Hizmete dahil sigorta, müşteri temsilcisi desteği, kısa dönem kiralama imkânı, nakliye desteği, böceklenmeye karşı düzenli ilaçlama, yangına, depreme ve su baskınlarına karşı önlemler sunulan diğer avantajlar arasında sıralanabilir.

Senin Depon sayesinde farklı sektörlerde hizmet gösteren işletmeler ihtiyaçlar özelinde farklılaşabilen kurumsal depo kiralama hizmeti alabilir. Böylece istedikleri ürünleri, eşyaları ya da evraklı güvenilir, merkezi ve temiz bir yerde depolama imkanından yararlanırlar. Kurumsal depo kiralama hizmetini tercih etmenin işletmeler açısından sayısız avantajı olduğu kolaylıkla söylenebilir. Hatta birçok işletme için lojistik operasyonları optimize etmenin en iyi yolu olarak kabul edilir. Bununla birlikte her işletmenin ihtiyaçları farklı olduğundan depo kiralamanın işletme ihtiyaçları özelinde yapılmasına özen gösterilmelidir.

Compare listings

Karşılaştırmak