Tip B Kiralık Depo Hizmetimiz İle Tanışın - Senin Depon

Depo kirala Depo Tipi Tip B

Tip B

Tip B

En: 190 cm
Boy: 300 cm
Yükseklik: 290 cm

Bilgi: A tipi depodan farklı olarak 70 cm ekstra yülsekliğe sahiptir, yüksek tavan ihtiyacı duyanlara yönelik tasarlanmıştır. Yüksek raf sistemleri yerleştirerek evrak depolamak ve malzeme depolamak için idealdir.

Isı Ve Nem Kontrolü
7/24 Güvenlik
Hizmete Dahil Sigorta
Müşteri Temsilcisi
Kısa Dönem Kiralama İmkânı
Böceklenmeye Karşı Düzenli Ilaçlama
Nakliye Desteği
Yangına, Depreme Ve Su Baskınlarına Karşı Önlemler

İletişim

Canlı Destek

Sorularınız için canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

+90 0312 217 6 217

Pazartesi - Cumartesi : 10.00 -19.00

+90 533 278 76 07

Pazartesi - Cumartesi : 10.00 -19.00

Kiralık depo hizmetleri ev ve ofis eşyalarının, maddi ve manevi değeri olan eşyaların, koleksiyonların, evde yer bulunamayan ya da belirli bir süre kullanılmayacak olan eşyaların istenilen süre boyunca güvenli bir şekilde saklanması için pratik, ekonomik ve güvenilir bir çözümdür. Bu sayede, kullanılmayan ya da korunması gereken eşyalar herhangi bir dış etkenden zarar görme, çalınma ya da kaybolma riski olmadan kapalı bir ortamda barındırılabilir. Bireysel ve kurumsal olarak faydalanabilen kiralık depo hizmetleri kapsamında anahtar depoyu kiralayan müşteride bulunur. Böylece ihtiyaçları olan eşyaları istedikleri zaman kullanabilir ve yeniden saklayabilirler. Senin Depon bünyesinde yer alan farklı depo tipleri sayesinde her ihtiyaca uygun çözümlerin tercih edilmesi mümkündür.

Tip B kiralık depo Senin Depon tarafından sunulan 3 tip depodan biridir. 190 cm eni, 300 cm boyu ve 290 cm yüksekliği olan Tip B kiralık deponun Tip A kiralık depodan farkı 70 cm yüksek olmasıdır. Depolama ihtiyacı daha yüksek tavanlara yönelik olanlara özel tasarlanan Tip B kiralık depolara yüksek raf sistemleri yerleştirmek bu sayede malzeme ve evrak depolamak mümkündür. Sahip olduğu geniş saklama alanı ile Tip B depo kiralama en sık başvurulan hizmetlerdendir.

Tip B kiralık depo hizmeti alanlar; ısı ve nem kontrolü, kısa dönem kiralama imkânı, 7/24 güvenlik, böceklenmeye karşı düzenli ilaçlama, hizmete dahil sigorta, nakliye desteği, müşteri temsilcisi danışmanlığı ile su baskınlarına, yangına ve depreme karşı önlemler alınması gibi avantajlardan yararlanabilirler.

 

Uygun Fiyatlı Depo

Uygun fiyatlı depo seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler sunan Senin Depon profesyonel ekibi ve sektörel deneyimi sayesinde her tür eşyanın ve malzemenin güvenilir bir şekilde saklanmasını sağlar. Eşyalar ve malzemeler toza, neme, suya ve böceklenmeye karşı tüm önlemlerin alındığı depolarda saklanır.

Uygun fiyatlı depo kiralama hizmetleri ev ve ofis eşyalarını ve malzemelerini kısa ya da uzun süreli olarak güvenilir bir ortamda ve sigortalı olarak saklama imkânı verir. Profesyonel standartlarda sunulan bu hizmet kapsamında sürekli kullanılmayan, evde ya da iş ortamında yer bulunamayan farklı eşyaların ve malzemelerin depolanması mümkündür.

Bireysel kira depolama hizmetine ihtiyaç duyulmasının en önemli nedenlerinden biri yaşam alanının küçültülmesi yani büyük metrekareli evlerden daha küçük metrekareli evlere taşınılmasıdır. Bu tür durumlarda bazı eşyalara yer bulunulmadığı için eşyaların elden çıkarılması bir zorunluluk haline gelebilir. Bu eşyalar her zaman gözden çıkarılabilecek özellikte olmaz. Maddi ya da manevi değeri olan veya ilerleyen dönemde yeniden kullanılması söz konusu olanlar için güvenilir bir depolama alanının bulunması çoğu zaman en önemli sorun haline gelir.

Eğitim, iş ya da farklı nedenlerle uzun süreli şehir dışında bulunulması gerektiğinde de eğer ev eşyasının taşınması zorunlu değilse depo kiralama hizmetinden yararlanılması gündeme gelebilir. Özellikle belirli bir süre için yurt dışında bulunacak olan kişiler dönüşte teslim alacakları ev eşyalarını güvenli bir şekilde saklamak için depo kiralama hizmetlerine yoğun ilgi gösterirler. Maddi ya da manevi açıdan değerli eşyaların, koleksiyonların ya da farklı özelliklere sahip eşyaların güvenli bir şekilde saklanması için depo kiralama işlemlerinden yararlanılabilir.

 

Nakliyeciler İçin Depo

Nakliyeciler için depo hizmeti kapsamında farklı özelliklere ve boyutlara sahip depo tipleri seçilebilir. Senin Depon tarafından sunulan profesyonel, kaliteli ve çözüm odaklı depo kiralama hizmetlerinden yararlanılarak dört mevsim boyunca istenilen zaman eşyaların depolanması mümkündür. Nakliye desteğinden yararlanılarak eşyaların ve malzemelerin istenilen adresten teslim alınması ve kiralık depoya ulaştırılması sağlanabilir. Kiralık depo anahtarı yalnızca depo kiralama hizmeti alan kişide bulunur. Sunulan profesyonel hizmetlerle her tür eşya üst düzey güvenlik tedbirleri ile muhafaza edilir. Sıcaklık değişiklikleri, doğa olayları, rutubet, böceklenme ve pek çok farklı etkene karşı üst düzey koruma sağlanır.

Depo kiralama bireysel ve kurumsal olarak farklı ihtiyaçlara hızlı çözümler sunan bir hizmettir. Depo kiralama hizmetinden yararlanılarak yaşam ve iş alanlarının çok daha konforlu yerler haline getirilmesi, işletme vitrinleri gibi alanlar için fazla olan malzemeler ve eşyalar pratik ve güvenli bir şekilde saklanabilir.

 

Çankaya Ucuz Depolar

 

Çankaya ucuz depolar ile çeşitli eşyaların depolanması konusunda talebin fazla olduğu ilçelerden biridir. Senin Depon Ankara’nın pek çok ilçesinden kolaylıkla ulaşılabilecek şekilde konumlanan depoları ile Ankara’nın farklı lokasyonlarından bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet sunar. Öğrenci ve memur nüfusunun fazla olması nedeniyle Ankara’da eşya depolama ve depo kiralama hizmetlerine duyulan ihtiyaç son derece fazladır.

Tercih edilen depo kiralama hizmetinin kalitesi çok önemlidir. Depo kiralama süresinin kısa ya da uzun olması fark etmeksizin alınacak hizmetin kalitesinden emin olunması gerekir. Eşyaların hijyenik olmayan ve nemli ortamlarda bulundurulması eşyaların zarar görmesine, deforme olmasına ve nemden zarar görmesine yol açabilir. Bunların yanı sıra gerekli güvenlik önlemleri de alınmış olmalıdır.

Senin Depon profesyonel depolama hizmetleri sayesinde maddi ya da manevi değere sahip olan eşyaların mümkün olan en iyi koşullar altında korunmasını sağlar. Kiralık depolarda 7/24 güvenlik önlemleri olduğundan herhangi bir hırsızlık ya da farklı hasarlarla karşılaşılmaz. Beklenmeyen bir sorun halinde ise erken önlem alma imkânı vardır. Güvenlik önlemlerinin üst düzey teknolojilerle desteklenmesi kötü niyetli kişilerin depolanan eşyalara verebilecekleri zararın önlenmesinde önemli bir rol oynar. Hırsızlık, kundaklama ya da yağma nedeniyle ortaya çıkması olası zararların ortadan kaldırılmasını sağlar. Depolama alanlarının ekstra güvenlik önlemleriyle donatılması kötü niyetli kişilerin depolama alanlarına girmesini engelleyerek her tür eşyanın güvenliğini artıran bir faktör olarak ön plana çıkar. Ayrıca yangın, su baskını ve deprem gibi doğal afetlere, böceklenmeye ve neme karşı güvence sunulur.

 

Depo Kiralama Firması

 

Depo kiralama firması seçilirken eşya depolama alanlarının sahip olduğu standartlar dikkate alınmalıdır. Eşya depolama hizmeti veren firmaların kiralık depolarının bulunduğu alanlarda alınan güvenlik önlemleri üst düzeyde olmalıdır. Sunulan hizmet sigortalı olmalı ve ihtiyaç halinde saklanan eşya ve malzemelerin özelliklerine göre ek sigortalar yapılmalıdır. Kendi bünyesinde nakliye hizmeti sunan depo kiralama firmalarıyla çalışılması tercih edilmelidir. Ayrıca hizmet alınan firmanın kurumsal bir depoda olmasına özen gösterilmelidir. Eşya depolama hizmeti alınan firmanın çağrı merkezi olması halinde olası bir talep ya da sorun durumunda kolayca ulaşmak ve hızlı bir şekilde gerekli aksiyonlar almak mümkün olur. Alınan hizmet ile ödenen kiralama bedelinin tutarlı olup olmadığı ve alınan hizmet karşılığında fatura kesilip kesilmediğine de dikkat edilmelidir.

Senin Depon müşterileri eşyalarını ve malzemelerini depolamak istemeleri halinde nakliye hizmetinden yararlanabilirler. Nakliye hizmeti, depo kiralama hizmetinden ayrı olarak değerlendirilerek ücretlendirilir. Eğer istenirse depolanmak istenen eşyaların ve malzemelerin nakliye desteği alınmadan müşteriler tarafından Senin Depon’a getirilip teslim edilmesi de mümkündür. Bunun için önceden kiralanacak depo tipi belirlenmeli ve gerekli işlemler tamamlanmalıdır. Böylece eşyalar getirildiği zaman önceden hazırlanmış olan kiralık depoya teslim edilmesi mümkün olabilir.

Senin Depon eşya depolama standartları, nakliye desteği ve diğer pek çok noktada sunduğu kaliteli hizmetler ile sektörünün önde gelen isimlerindendir. Yüksek standartlı eşya depolama alanları ve sigortalı depolama hizmetleri sayesinde bireysel ve kurumsal müşteriler güvenli eşya depolama imkânına sahiptir.

Compare listings

Karşılaştırmak